Контактирајте нас

Фоо Тиен Зубна лабораторија

Адреса

901A, B6 Bld, Junfeng Industrial Park, Yonghe Road, Heping, Fuhai, Bao'an, Shenzhen, China

телефон

+ 86-18312588869

 

сати

Понедељак-субота: од 8:30 до 20:00 часова, недеља: затворено

Желе да раде са нама?ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!