Контактирајте не

Foo Тјан заботехничка лабораторија

адреса

901A, B6 Bld, Junfeng Industrial Park, Yonghe Road, Heping, Fuhai, Bao'an, Shenzhen, China

Е-пошта

телефон

+ 86-18312588869

 

часа

Понеделник-сабота: 08:30-20:00 часот, недела: затворена

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!