CAD CAM Мало имплант мост

Краток опис:

CAD CAM Мало имплант мост: Сите на 4 или сите на 6 целосна лак имплант мост е поддржан од повеќе од 4 или 6 импланти, со структурата на метал бланширан со фреза. Таа обезбедува одлични естетика, многу еластични функција и економска вредност.


детали за производот

Тагови производ

CAD CAM Мало имплант мост: Сите на 4 или сите на 6 целосна лак имплант мост е поддржан од повеќе од 4 или 6 импланти, со структурата на метал бланширан со фреза. Таа обезбедува одлични естетика, многу еластични функција и економска вредност.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    
    WhatsApp Онлајн Chat!