за нас

Foo Тјан стоматолошка лабораторија, која се наоѓа во Шенжен град на Кина, е целосна услуга лабораторија со над 100 техничари. Како сертифицирана лабораторија ISO, Ние сме специјализирани во изработка и навремена испорака на парична казна метал керамички коронки и мостови реставрации, Emax круна и дрво, циркон, круна и мост, евтини, протези, делумно рамки кастинг, ноќни чувари, спортски чувари и други ортодонтски уреди.
Како целосна услуга стоматолошка лабораторија, со гордост можеме да кажеме дека сме строго да се почитуваат нашата посветеност во обезбедувањето неверојатна стоматолошки реставрации на конзистентна основа и во закажаното време. Нашите високо квалификувани техничари ја признае важноста на создавање на естетиката кои содржат прецизно се вклопуваат со атрактивен природен изглед. Ние, исто така, се гордееме со примерен лични услуги ние се предвидени.
Што повеќе, ние не само што може да се направи случаи со силиконски впечатоци или камен модели, но, исто така, може да се направи со скенирање на вашиот случај stl датотеки. Вие само треба да се испрати на датотеки скенирање на нашата e-mail, тогаш ние ќе се направи печатени модел и да се направи случаи на печатени модел.
Ако се размислува за аутсорсинг на вашиот работи и во потрага по сигурни стоматолошка лабораторија, ќе дојде на вистинското место.

1. Обезбедување на меѓународните квалитет заботехничка лабораторија дела.
2. Користете само одобрени од FDA CE или материјали.
3. Брзо време во исполнување.
4. Обезбедување на примерен лични услуги.
5. Постојана надградба на вештините преку образование и обука.
6. Донесување на најновите технологии.
7. Направете нашите клиенти конкурентни во нивниот пазар.
8. римејк за слободен ако секој случај проблем поради наша вина.

certifaication11WhatsApp Онлајн Chat!